קצת עלינו

הי, אני אוריון אבידן​. ואני כאן לעזור לכם להחזיק פחות מלאי – ולהרוויח יותר.​

בתור מי שתמיד נמצאת בלמידה, מעין "סטודנטית" נצחית, יצא לי לעסוק במגוון רחב של תחומים. כתבתי מאמרים אקדמיים, הצגתי בכנסים בינלאומיים, ועבדתי עם ובתוך עסקים מכל הגדלים והצבעים – מחברות היי טק ומיזמי סטרטאפ, דרך חברות קבלנות ועסקים קמעונאיים, ועד בתי חולים ושדות תעופה. אבל אף אחד מאלו, גם לא התארים שלי בהנדסת תעשייה (B.Sc) ומנהל עסקים (MBA), הצליחו לעורר בי עניין וסקרנות כמו היכולת לגרום לחנויות להחזיק את המלאי שאני באמת רוצה, בכל פעם – וזה בדיוק מה שלמדתי לעשות לפני כמה שנים. ​

רק המחשבה על ההנאה הרבה שאחווה כך בכל פעם שאוציא כסף, גרמה לי להתרגש. הרי גם ברמה האישית וגם ברמה המקצועית, אני – וכולנו, בעצם – צרכנים ששואפים לחוויית קניה מדויקת. בלי מוכרים אגרסיביים ובלי התחושה שעבדו עלינו או דחפו לנו משהו שלא באמת רצינו. הרי כולנו אוהבים לקנות – אנחנו פשוט לא אוהבים שמוכרים לנו. וכשהמשמעות של מכירה "בלי מכירה" היא חוויית קניה מדויקת מצד הצרכן, ומיצוי מקסימלי של הביקוש וגריפת הרווחים מצד העסק המוכר – כולנו מנצחים. אז עכשיו, כשיש לי כלים פרקטיים ומוכחים שניתן להחיל בכל עסק – המסע שלי הוא לגרום לזה לקרות.

השירות שלנו בדרך שלך
שירות מלא, ליווי חלקי או ארגז כלים לשימוש עצמי – הגמישות שלנו מתחילה כבר בהתקשרות הראשונית ותוכלו ליהנות ממנה במגוון חבילות שירות, עם התאמה מלאה לצרכים, השאיפות והיכולות שלכם בכל שלב.
לגמרי לבד
ערכת כלים לשימוש עצמי
"עשה זאת בעצמך" זה השם השני שלך? בערכה הזו יש את כל מה שצריך כדי לייצר בסיס תפעולי שמיושר עם הרצונות האמיתיים של הלקוחות שלך – כך שהעסק ישיג יותר מכירות במינימום מלאי ובאופן עצמאי לגמרי.
מה בפנים?
הדרכה ראשונית ומנוי חודשי שייתן לך גישה לשימוש עצמי במערכת הטכנולוגית הבלעדית והראשונה בעולם לאיזון מלאי. כולל תמיכה טכנית בדוא"ל לאורך הדרך.
ליהנות מכל העולמות
ליווי שוטף לעצמאות מלאה
למה לבחור בין איכות לעצמאות כשאפשר גם וגם? מתחילים בליווי צמוד להכנת תשתיות והגדרת הכלים, וממשיכים בליווי ממוקד לאיתור האיזון האופטימלי – עד שהעסק יהיה מוכן להמשיך באופן עצמאי.
מה בפנים?
גם גישה מלאה למערכת המתקדמת שלנו לאיזון מלאי וגם ליווי מקצועי שוטף שיבטיח תוצאות מצוינות והתקדמות מתמדת לרמה הבאה – עד שתרגישו מוכנים להמשיך עצמאית.
הכל עלינו
שירות מלא במיקור חוץ
מתכנית עבודה והכנת תשתיות, דרך הוצאת הדוחות השוטפים ועד לניתוחם לתובנות מעשיות – כל מה שהעסק שלך צריך כדי להרוויח יותר, במינימום מלאי ומינימום מאמץ.
מה בפנים?
שירותי מומחה מלאים שיספקו לך דוחות ומידע זמין להזמנות רכש ומלאי בכל עת. אפילו התובנות השיווקיות כלולות, כך שיש כאן כל מה שדרוש לפריצת דרך עסקית.